Na Tatranu proběhla vertikutace trávníku!

Během prvního květnového víkendu jsme se pustili do údržby našeho hřiště, která spočívala v prořezávání a provzdušňování trávníku, tzv. vertikutaci. Tento náročný proces trval několik hodin. Doufáme, že s výsledkem našeho snažení budete spokojeni.

Soutěžní ročník 2020/2021 ukončen!

Vážení členové a příznivci SKV,

s lítostí Vám oznamujeme, že výkonný výbor FAČR dne 4.5.2021 svým rozhodnutím ukončil soutěžní ročník 2020/2021.
V nadcházejících dnech bude VV OFS Praha-západ shromažďovat další informace v souvislosti s tímto rozhodnutím. OFS Praha-západ bude kluby následně informovat ohledně dalšího postupu ve věci pořádání možných letních turnajů ihned, jakmile to bude možné.

Celé vyjádření k zasedání VV FAČR naleznete zde:

FAČR startuje Mistrovství ČR v individuálním tréninku

PLATBA ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ V ROCE 2021

Vážení členové SKV,
vzhledem k současné epidemiologické situaci se výkonný výbor SKV rozhodl snížit v roce 2021 výši členských příspěvků.
Nová výše členských příspěvků je uvedena v Metodice plateb členských příspěvků
 SK Vrané nad Vltavou, z.s. Metodika je
k náhledu pod tímto textem.